Сьогодні Вт 17.7.2018р.  
Вітаємо! Слава Ісусу Христу!, Гість
ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОГО ОЗНАЙОМЛЕННЯ З МАТЕРІАЛОМ, КЛІКНІТЬ НА ЙОГО ЗАГОЛОВОК

СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ПАРК

 Талант завжди родом з дитинства.

Кожна дитина народжується з зернятком в руці,

тільки треба знайти поле, де це зернятко проросте.

 

Центром цікавої і змістовної роботи з учнівською молоддю став дитячий парк, який був заснований у 1988 році. Дитячий парк – є організатором еколого-натуралістичної діяльності в селищі, основне завдання якого – творчий пошук нових форм роботи, спрямованих на формування національної свідомості учнівської молоді, глибокого розуміння екологічних зв’язків у природі , відповідальність за неї.

На базі закладу працюють 12 гуртків, навчанням у яких охоплено понад 200 учнів.

Перший директор закладу – Дорож Наталія Володимирівна. За її ініціативою в 1989 р. було виділено приміщення в мальовничому куточку селища, стародавньому парку.

З 1991 р. директор Калуцька Олександра Тадеївна.

З 1994 р. колектив очолює високопрофесійний творчий керівник, відмінник освіти України – Стефина Валентина Григорівна.

Педагогічний колектив плідно співпрацює з обласним еколого-натуралістичним та національним еколого-натуралістичним центрами учнівської молоді. Свідченням цього є участь наших гуртківців в екологічному симпозіумі у національному еколого-натуралістичному центрі м.Києва та виставка експонатів (Борщівський коровай) на святкуванні 85-річчя юнацького руху в Україні.

Педагогічний колектив та вихованці дитячого парку – активні учасники районних, обласних, всеукраїнських конкурсів, акцій, виставок. Де неодноразово здобували дипломи першого та другого ступенів в номінаціях: „Новорічно-різдвяний подарунок”, „Замість ялинки-зимовий букет”, „Зелений паросток майбутнього”, „Історія сіл і міст України”. В номінації „ Різдвяний дідух” з 2006 року неодноразово нагороджувались дипломами І та ІІ ступенів, а в 2010 стали володарями гран-прі обласної виставки-конкурсу „Новорічно-різдвяний подарунок” в номінації „Дідух, різдвяна атрибутика”.

Скала-Подільський дитячий парк допомагає вихованцям визначити життєвий шлях, обрати професію. Багато молодих людей , колишніх гуртківців закінчили та продовжують навчання на біологічних факультетах ВУЗів.

 „…раз добром зігріте серце вік не прохолоне” (Т.Г  Шевченко)

____________________________________________________________________